O'zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni bilan tabriklaymiz! Aziz yurtdoshlar!
Sizlarni ulug‘ayyom – O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi qabul qilinganining 30 yilligi bilan chin qalbimizdan tabriklaymiz.
Konstitutsiya inson huquq va erkinliklari, davlat suvereniteti tamoyillariga sodiqlik, jamiyatda tinchlik va totuvlik, hayotning barcha jabhalarida amalga oshirilayotgan keng ko‘lamli islohotlarning kafolatidir.
Konstitutsiya – jamiyat taraqqiyotining mustahkam tayanchi va huquqiy kafolati, O‘zbekiston Respublikasi mustaqilligining yorqin ramzidir.
Ushbu qutlug‘ ayyomda Sizga va yaqinlaringizga baxt-saodat, mustahkam sog‘lik, farovonlik, oilaviy baxt, hayotingizda va jamiyat farovonligi yo‘lidagi faoliyatingizda ulkan muvaffaqiyatlar tilaymiz!

Поздравляем с Днём Конституции Республики Узбекистан!
От всей души поздравляем вас с большим праздником – 30-й годовщиной принятия Конституции Республики Узбекистан,
Конституция является гарантом обеспечения прав и свобод человека, приверженности принципам государственного суверенитета, мира и согласия в обществе, проведения широкомасштабных реформ во всех сферах жизни.
Конституция – это крепкая опора и правовая гарантия общественного развития, яркий символ независимости Республики Узбекистан.
В этот праздничный день мы желаем вам и вашим близким процветания, крепкого здоровья, благополучия, семейного счастья, больших успехов в жизни и деятельности на благо общества!